LIGA BOCCIA PAŹDZIERNIK
Kategoria A
drużynowe siedzący
I miejsce p.11
NIE MA MOCNYCH
Mateusz Pawelec
Dominik Czarnecki
Katarzyna Paluchowska
II miejsce p.8
KROK ZA KROKIEM I
Paweł Bielak
Ilona Bondyra
Lukasz Rzeszutko
III miejsce p.5
KROK ZA KROKIEM 4
Monika Wróbel
Nikodem Gozdur
Sebastian Gajewski
IV miejsce p.3
KROK ZA KROKIEM
Norbert Puźniak
Wiktoria Herc
Diana Pokrywka
V miejsce p.2
AMBITNI I NIECIERPLIWI
Kacper Jarmoluk
Agata Dudzińska
Aleksandra Hejna
VI miejsce p.1
KROK ZA KROKIEM
Weronika Kolaja
Oliwia Modzelewska
Paula Kosidło
Kategoria B
drużynowe stojący
I miejsce p.11
NAS NIE DOGONIAT
Michał Nowosadowski
Karolina Kopiel
Mateusz Pawluk
II miejsce p.8
SOSW I
Wojciech Pułapa
Artur Zawiślak
Piotr Osiak
III miejsce p.5
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR.1
Drużyna nr 1
Bartosz Baron
Paula Chachor
Wiktor Topolski
IV miejsce p.3
ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY „KROK DALEJ”
Ewa Tomczak
Paweł Bubiłek
Łukasz Wiśniewski
V miejsce p.2
SOSW II
Adrian Kowalczyk
Adam Ciurysek
Izabela Wojtak
VI p.1
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR.1
Drużyna nr 2
Bastian Warchoł
Michał Biszczan
Kamila Marzec
BC1
I miejsce p.13
ARTUR CIOS
II miejsce p.7
ROBERT SKWARYŁO
III miejsce p.4
EWA CICHOSZ
BC2
I miejsce p.14
MARCIN KICIAK
II miejsce p.8
PAWEŁ KRAJEWSKI
III miejsce p.5
KAMIL POMARAŃSKI
IV miejsce p.1
KATARZYNA ANTOSIEWICZ
BC3
I miejsce p.18
MICHAŁ KOZYRSKI
II miejsce p.13
BARTŁOMIEJ NOWOSADOWSKI
III miejsce p. 9
DOMINIK KRAJEWSKI
IV miejsce p.5
PRZEMYSŁAW BILSKI
V miejsce p. 4
PATRYK SZCZYGIEŁ
NATALIA KLIK
VI miejsce p.3
NATALIA MIĄCZ
VII miejsce p.2
MICHAŁ BUBIŁEK
Liga Boccia CZERWIEC
Kategoria BC2
9 zawodników
I miejsce Paweł Krajewski p.19
II miejsce Józef Magryta p.13
III miejsce Kamil Pomarański p.10
IV miejsce Katarzyna Antosiewicz p. 8
V miejsce Robert Skwaryło p. 6
VI miejsce Artur Cios p.5
VII miejsce Dominik Krajewski p. 4
VIII miejsce Marcin Dobrowolski p.3
IX miejsce Ewelina Panas p.2
Kategoria BC3
5 zawodników
I miejsce Bartek Nowosadowski p.15
II miejsce Michał Kozyrski p. 9
III miejsce Patryk Szczygieł p. 6
IV miejsce Natalia Klik p. 2
V miejsce Michał Bubiłek p.1
Kategoria A siedzący
5 drużyn
I miesce KzK III Nikodem Gozdur, Monika Wróbel, Sebastian Gajewski p.10
II miejsce KzK IV – Mateusz Pawelec, Katarzyna Paluchowska, Dominik Czarnecki p.7
III miejsce KzK I – Kacper Jarmoluk, Norbert Pluźniak, Agata Dudzińska p.4
IV miejsce KzK V Dawid Kusztykiewicz, Diana Pokrywka, Wiktoria Herc p. 2
V miejce KzK II – Ewa Cichosz, Paweł Bielak p. 1
Katgoria B- stojący
6 drużyn
I miejsce KzK –Michał Nowosadowski, Karolina Kopiel, Mateusz Pawluk p.11
II miejsce WTZ Orlicz Sebastian Kierepa, Arkadiusz Sokołowski, Justyna Szewczuk p.8
III miejsce ŚDS Marcin Dobrowolski, Paweł Bubiłek, Ewelina Dudka p.5
IV miejsce SOSW II Wojciech Pułapa, Artur Zawiślak, Piotr Osiak
V miejsce
VI miejsce
Liga Boccia MAJ
Kategoria BC2
5 zawodników
I miejsce Kamil Pomarański 15
II miejsce Paweł Krajewski 9
III miejsce Artur Cios 6
IV miejsce Katarzyna Antosiewicz 2
V miejsce Dominik Krajewski 1
Kategoria BC3
6 zawodników
I miejsce Bartek Nowosadowski 16
II miejsce Michał Kozyrski 10
III miejsce Patryk Szczygieł 7
IV miejsce Natalia Klik 3
V miejsce Michał Bubiłek 2
VI miejsce Przemysław Bilski 1
Kategoria A siedzący
7 drużyn
I miesce KzK IV – Mateusz Pawelec, Katarzyna Paluchowska, Dominik Czarnecki 12
II miejsce KzK I – Kacper Jarmoluk, Norbert Pluźniak 9
III miejsce KzK V – Dawid Kusztykiewicz, Diana Pokrywka, Wiktoria Herc 6
IV miejsce WTZ Orlicz – Rafał Drobik, Tomasz Ostapiński, Jolanta Kwarciana 4
V miejce KzK II Paweł Bielak, Łukasz Rzeszutko 3
VI miejsce KzK VI Klaudia wójcik, Miłosz Pydo, Kacper Ksykiewicz 2
VII mijsce KzK III Nikodem Gozdur, Monika Wróbel, Sebastian Gajewski 1
Katgoria B- stojący
6 drużyn
I miesce KzK- Kopiel Karolina, Michał Nowosadowski 11
II miejsce ŚDS – Ewa Tomczak, Ewelina Dudka, Paweł Bubiłek 8
III miejsce SOSW I- Adam Ciurysek, Adrian Kowalczyk, Izabella Wojtak 5
IV miejsce SOSW II Wojciech Pułapa, Artur Zawiślak, Piotr Osiak 3
V miesce WTZ Orlicz Sebastian Kierepa, Arkadiusz Sokołowski, Justyna Szewczuk 2
VI miesce ZSP nr. 1 Chchor Paula, Baran Bartosz, Topolski Wiktor 1
Liga Boccia KWIECIEŃ
Kategoria BC2
4 zawodników
I miejsce Paweł Krajewski 14
II miejsce Dominik Krajewski 8
III miejsce Kamil Pomarański 5
IV miejsce Robert Skwaryło 3
Kategoria BC3
6 zawodników
I miejsce Michał Kozyrski 16
II miejsce Bartek Nowosadowski 10
III miejsce Patryk Szczygieł 7
IV miejsce Michał Bubiłek 5
V miejsce Przemek Bilski 3
VI miejsce Natalia Klik 2
Kategoria drużyny A siedzący
6 drużyn
I miejsce- Drużyna IV Krok za Krokiem
Mateusz Pawelec, Katarzyna Paluchowska, Dominik Czarnecki 10
II miejsce- Drużyna III Krok za Krokiem
Ewa Cichosz, Nikodem Gozdur , Mateusz Pawelec 7
III miejsce- Drużyna I Krok za Krokiem
Agata Dudzińska, Kacper Jarmoluk, Ewelina Panas 4
IV miejsce- Drużyna „Krok za Krokiem
Paweł Bielak, Ilona Bondyra, Łukasz Rzeszutko 2
V miejsce- Drużyna ”Krok za Krokiem
Dawid Kusztykiewicz, Aleksandra Hejnal, Diana Pokrywka, Wiktoria Herc 1
Kategoria drużyny B stojące
8 drużyn
I miejsce- Drużyna : Michał Nowosadowski, Karolina Kopiel, Mateusz Pawluk 12
II miejsce – Drużyna ŚDS Białobrzegi
Ewa Tomczak, Ewelina Dudka, Paweł Bubiłek 9
Liga Boccia MARZEC
Kategoria BC2
5 zawodników
I miejsce Paweł Krajewski 15
II miejsce Robert Skwaryło 9
III miejsce Dominik Krajewski 6
IV miejsce Marcin Kiciak 4
V miejsce Kamil Pomarański 3
Kategoria BC3
6 zawodników
I miejsce Bartek Nowosadowski 16
II miejsce Michał Kozyrski 10
III miejsce Patryk Szczygieł 7
IV miejsce Michał Bubiłek 5
V miejsce Przemek Bilski 3
VI miejsce Natalia Klik 1
Kategoria drużyny A siedzący
6 drużyn
I miejsce- Drużyna ”Krok za Krokiem” : Mateusz Pawelec, Katarzyna Paluchowska, Dominik Czarnecki 11
II miejsce- Drużyna ”Krok za Krokiem” :Nikodem Gozdur, Monika Wróbel, Sebastian Gajewski 9
III miejsce- Drużyna ”Krok za Krokiem” :Agata Dudzińska, Kacper Jarmoluk, Aleksandra Heja 7
IV miejsce- Drużyna „Krok za Krokiem” :Dawid kusztykiewicz, Diana Pokrywka, Wiktoria Herc 6
V miejsce- Drużyna Zespołu Szkół nr 1 5
VI miejsce- Drużyna ”Krok za Krokiem” :Paweł Bielak, Lukasz Rzeszutko, Ilona Bondyra 4
Kategoria drużyny B stojące
8 drużyn
I miejsce- Drużyna : Michał Nowosadowski, Karolina Kopiel, Mateusz Pawluk 13
II miejsce – Drużyna SOSW : Adam Ciurysek, Izabela Wojtak, Wojciech Pułapa 11
III miejsce- Drużyna WTZ Orlicz Dreszera: Sebastian Kierowa, Arkadiusz Sokołowski, Justyna Szewczuk 9
IV miejsce- Drużyna SOSW : Magdalena Malus, Dawid Kic, Daniel Lisiewicz 8