Początek Rywalizacji w Kopenhadze

Dzisiaj w Kopenhadze nasi zawodnicy rozpoczęli rywalizację. Jako pierwszy na bieżni pojawił się Michał Nowosadowski, który w biegu na 100m zakwalifikował się do finału przełożonego na jutro z powodu ulewy☔️🌧
W następnym biegu na 800m wystąpili Wojciech Kukiełka, Michał Nowosadowski oraz Kacper Olech. Wojtek zdobył w kategorii U16🥇 osiągając najlepszy czas w wśród seniorów.
Kacper zajął 3 miejsce, a Michał czeka na rozstrzygnięcie w kolejnym biegu i pozostaje z szansą na srebrny lub brązowy medal.
W następnym biegu na 100m wystąpił Wojciech Kukiełka U16 i Bartosz Wołos U14, obydwaj zdobyli złote medale 🥇🥇
Ze względu na ulewę bieg Kacpra na 100m i dekoracje zostały przełożone na jutro. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo na Fb AKSON Zamość 🚲🇵🇱🏆🥇🥈🥉